27.Kup Maksimira održan je 4.11.2023. u sportskoj dvorani Sutinska vrela u organizaciji našeg kluba.

Na natjecanju je nastupilo 333 natjecatelja iz 28 klubova, a iz našeg kluba je nastupio 41 natjecatelj.

Natupili su po uzrastiuma:

U8: Lara Stipčević 2.mjesto, Nika Justament 1.mjesto, Lucija Roberta Nikolić 3.mjesto, Nina Miličević 1.mjesto, Tena Bilušić 2.mjesto, Sofia Petek 1.mjesto , Iva Pejčić 1.mjesto, Una Vrkić 2.mjesto, Roko Šulje 2.mjesto, Rafael Futivić 3.mjesto, Jakov Mustapić 1.mjesto, Izvor Zima 2.mjesto, Damjan Čulo 2.mjesto, Leopold Franović 2.mjesto, Zvonimir Mikac 2.mjesto, Petar Kozina 2.mjesto, Fran smojver 3.mjesto, Sven Božočević 3.mjesto

U10: Jana Mihetec 3.mjesto, Iris Klaić 1.mjesto, Jana Bertović-Žunec, Matej Vidaković 1.mjesto, Katarina Hren 3.mjesto, Ivan Hren, Zovko Jakša 3.mjesto, Nikola Samaržija, Jure Butković 2.mjesto, Petar Paić

U12: Aurora Čengija 2.mjesto, Vedran drageljević, Lovro Skokandić, Leon Luzar, Ana Čeko 3.mjesto

U14: Vito davidović 2.mjesto, Josip Miliša 3.mjesto, Marko Šarović, Vito Turk 3.mjesto, 

 

U ukupnom poretku klubova osvojili smo 2.mjesto. 

Sveukupni poredak klubova:

1.mjesto JK Lotus

2.mjesto JK Maksimir

3.mjesto JK Lika

Bravo za sve naše članove na trudu i osvojenim medaljama!